Svadobné produkty len pre fotografov

 1. 1
 • Kvalitne vybavené fotografické a video štúdio Zvolen

  Profesionálne riešenia produktovej fotografie, fashion fotografie a iných žánrov

  Či už ste značka, dizajnér, majiteľ obchodu, e-shopu, ponúkame širokú škálu fotografických služieb pre značky a jednotlivcov v Banskobystrickom kraji, ktorí hľadajú vysokokvalitný výstup v digitálnej fotokvalite. V ponuke máme tiež profesionálne fototlačiarne či už pre malé formáty fotiek alebo archívnu tlač v kvalite fine art a ponúkame taktiež širokú škálu fotorámov. Rámujeme plátno a tlačíme veľkofromát či už na steny alebo dosky kapa a iné.

   Fotíme s láskou

 1. 1
 • FOTOGRAFOVANIE PRODUKTOV NA MODELOCH

  Módne / Fashion /Fine Art Fotografie

   

 1. 1
 • Modelky môžu byť neuveriteľné, pokiaľ ide o zvýraznenie vlastností vášho produktu,prostredníctvom nášho foto štúdia dostanete neuveriteľne kvalitné zábery. 

   

  V našom foto štúdiu sme radi, že môžeme zachytiť všetky vaše vzácne rodinné chvíle a premeniť ich na digitálne či tlačené fotografie. Každá rodina je svojim spôsobom jedinečná a radi sa s vami spoznáme ešte pred vytvorením rodinného fotenia. Fotoštúdio je ideálne pre fotenia od portrétov cez produkt, módu alebo elektronický obchod. Poskytujeme úpravy a profesionálne fotografie pre módu, modelky , portfóliá , hudobníkov alebo páry

  Pre vaše webové stránky alebo na marketingové účely..

  Vytvárame unikátne produktové fotografie

  Využívame špičkové vybavenie, techniku s ultra vysokým rozlíšením fullframe, najmodernejšie osvetlenie, vlastné pozadia a počítačový softvér. Sme odporníci na úpravu obrázkov, spracovávanie digitálnych fotografií a retušovanie fotografií. Je nám jedno, aká je vaša špecializácia, máme kreatívne skúsenosti, talent, komerčné fotografické techniky, vďaka ktorým vaše produkty vyniknú.

 1. 1
 • FOTOGRAFOVANIE PRODUKTOV

  Eshop / Obchod / Grafika

   

 1. 1
 • Venujeme sa produktovej fotografii a produktovému videu. Naším poslaním je dávať našim klientom vysokokvalitnú komerčnú fotografiu, ktorá predáva.

   

  Sme kvalitným štúdiom produktovej fotografie vo Zvolene a Banskobystrickom kraji. Či už potrebujete nové obrázky pre vašu webovú stránku, elektronický obchod, nový vzhľad pre váš plagát alebo špičkovú fotografiu pre propagačný materiál, sme tu, aby sme vám pomohli . Prvý dojem je dôležitý, najmä ak predávate online, a kvalitná profesionálna produktová fotografia vášho tovaru je nevyhnutná.

   

  Kreatívna, súčasná, špecializovaná produktová fotografia

  Poskytneme všetko, čo potrebujete, od počiatočného spracovania až po dokonalé snímky.

  Dokážeme vystihnúť vaše potreby v oblasti fotografovania produktov od konceptu až po výslednú fotku a naša táto foto služba je  ideálna, či už predávate svoje produkty v katalógu, na webovej stránke alebo v komerčnom priemysle

 1. 1
 • SVADBA

  Skutočné chvíle / neskutočné emócie / nádherné príbehy

   

 1. 1
 • Ako skúsení svadobní fotografi zachytíme všetky výnimočné momenty, ktoré sa počas dňa prirodzene odvíjajú – lásku, smiech, úsmevy, slzy .

   

  Špecializujeme sa aj na svadobnú fotografiu, fotografujeme fashion – dokumentárne svadobné fotografie, zachytávame prirodzené momenty dňa a samozrejmosťou sú portréty mladomanželov..  Pracujeme s  pocitom, že svadobná fotografia je najlepšia, keď je prirodzeným zobrazením dňa, takže sa nesnažíme svadobný deň riadiť, ale snažíme sa zachytiť ten deň čo najlepšie pomocou nášho vkusu a skúseností. Ponúkame celodenné svadobné fotenie ktoré zahŕňa fotografie prípravy nevesty a ženícha s portrétnym párovým fotením ( je možnosť dohodnúť portrétne fotenie deň pred svadbou ) , obrad, spoločné foto svadobčanov s gratuláciami a hostinu.

  Vieme tiež ponúknuť fotenie len portétov a obradu u nás vo fotoštúdiu alebo na našom, vašom dohodnutom mieste. Zabezpečujeme taktiež video.

   

  Máme zmysel pre detail a oko na zachytenie atmosféry vášho svadobného dňa

  Zdokumentujeme dôležité momenty dňa – nežné pohľady, láskyplné bozky, radosť rodiny aj priateľov

  Svadba je pre nás magická jedinečná  príležitosť, to je práve to, čo sa snažíme zobraziť dokumentárnym štýlom na našej svadobnej fotografii. Reportáž zmiešaná s kreatívnym, neformálnym portrétom vám poskytne skutočne osobný zážitok vášho dňa.

 1. 1
 • SVADOBNÝ

  OBRAD

 1. 1
 • SVADOBNÁ

  HOSTINA

 1. 1
 • PÁROVÉ

  FOTENIE

 1. 1
 • Poskytujeme širokú škálu fotografických služieb vrátane svadobných fotografií a fotografovania detí až po produktovú a komerčnú fotografiu..


   

 1. 1

ZÁKLADNÉ KATEGÓRIE / FOTOSLUŽBY

Svadobné Fotenie

Fotenie v exteriéri alebo v štúdiu. Dodávame aj fotografie v základnej úprave dodané na USB kľúči, v krabičke s potlačou, fotografie v rámoch

Rodinná portrétna fotografia

Fotenie v exteriéri alebo v štúdiu. Profesionálne portrétne fotografie rodiny, detí, dospelých. Krása ženských kriviek, tela alebo biznis snímky pre vašu firmu, ktoré využijete všade.

Fotografovanie udalostí

Slávnosti, oslavy, večierky, firemné akcie, koncerty atď. Kvalitné a originálne spracované firemné fotografie. Zachytíme vás v interiéry pod umelým štúdiovým svetlom alebo v exteriéry. Profi foto a video technikou. Pre natáčanie videí používame profesionálne bezzrkadlovky + kvalitné objektívy Sony

Komerčná fotografia / Produktová fotografia

klasické módne fotenia na mieste alebo v rámci ateliéru. móda, editoriál, životný štýl, reklama, reklamná fotografia. Odevy a iné módne výrobky. Fotografie módy pre reklamu alebo pre módne časopisy. Produkty pre grafický dizajn a eshopy.

Fotografovanie interiérov / Fotografovanie nehnuteľností

Fotografovanie interiéru a exteriéru za použitia profesionálnych širokouhlých objektívov. Či už pre realitné kancelárie, fotky vašej zveladenej firmy alebo penziónu.

Fotografický ateliér Divart

Fotografovanie interiéru a exteriéru za použitia profesionálnych širokouhlých objektívov. Či už pre realitné kancelárie, fotky vašej zveladenej firmy alebo penziónu. V ateliéri Divart ponúkame profesionálne fotografické služby. Ak hľadáte fotografa na zvečnenie svojho svadobného dňa, rodinných či portrétnych fotografií, Divart je tá správna voľba.