Fotoateliér

ZÁKLADNÉ KATEGÓRIE / FOTOSLUŽBY

Svadobné Fotenie

Fotenie v exteriéri alebo v štúdiu. Dodávame aj fotografie v základnej úprave dodané na USB kľúči, v krabičke s potlačou, fotografie v rámoch

Rodinná portrétna fotografia

Fotenie v exteriéri alebo v štúdiu. Profesionálne portrétne fotografie rodiny, detí, dospelých. Krása ženských kriviek, tela alebo biznis snímky pre vašu firmu, ktoré využijete všade.

Fotografovanie udalostí

Slávnosti, oslavy, večierky, firemné akcie, koncerty atď. Kvalitné a originálne spracované firemné fotografie. Zachytíme vás v interiéry pod umelým štúdiovým svetlom alebo v exteriéry. Profi foto a video technikou. Pre natáčanie videí používame profesionálne bezzrkadlovky + kvalitné objektívy Sony

Komerčná fotografia / Produktová fotografia

klasické módne fotenia na mieste alebo v rámci ateliéru. móda, editoriál, životný štýl, reklama, reklamná fotografia. Odevy a iné módne výrobky. Fotografie módy pre reklamu alebo pre módne časopisy. Produkty pre grafický dizajn a eshopy.

Fotografovanie interiérov / Fotografovanie nehnuteľností

Fotografovanie interiéru a exteriéru za použitia profesionálnych širokouhlých objektívov. Či už pre realitné kancelárie, fotky vašej zveladenej firmy alebo penziónu.

Fotografický ateliér Divart

Fotografovanie interiéru a exteriéru za použitia profesionálnych širokouhlých objektívov. Či už pre realitné kancelárie, fotky vašej zveladenej firmy alebo penziónu. V ateliéri Divart ponúkame profesionálne fotografické služby. Ak hľadáte fotografa na zvečnenie svojho svadobného dňa, rodinných či portrétnych fotografií, Divart je tá správna voľba.