art-foto

Fine art print

Fine Art Print je pomenovanie, ktoré sa v poslednej dobe ustálilo pre profesionálnu tlač:

fotografií

ilustrácii

obrazov

Je synonymom najvyššej kvality tlače, dlhodobej trvanlivosti a svetlostálosti výtlačkov.

Fine Art Print je spojenie umenia a remesla so špičkovou tlačovou technológiou, archívnymi atramentami a papierom z čisto prírodných materiálov. Takýto druh výstupu je určený pre tlače umelcov, fotografov, grafikov, návrhárov, ilustrátorov, archivárov a reštaurátorov.

Tlačiareň Epson stylus

Špička fotografickej atramentovej technológie.

Vďaka profesionálnej tlačiarni Epson stylus PRO  9890 dosahujeme vyššiu úroveň farebnej a čiernobielej tlače, dokonalú farebnú aj čiernobielu tlač,  najširší farebný rozsah a optimalizovanú čiernobielu tlač pre skvelé vyváženie sivej. Ponúkame nový štandard profesionálnych širokoformátových nátlačkov a tlače umeleckých materiálov.

Tlačíme na vysokokvalitné médiá  v roliach a hárkoch pre ušľachtilú fotografickú tlač a reprodukciu umeleckých diel od spoločnosti FOMEI a Hahnemühle

Tlačíme Online

Cez stránku Divart si môžete objednať a nahrať vlastné fine art fotografie online. Nemusíte nám fotografie nosiť na kľúči ani zasielať cez internet. Jednoducho si kliknite na jeden z produktov nižšie, zvoľte si materiál a rozmer, nahrajte fotku a objednajte fotografiu priamo cez e-shop.

Cenník aktuálnych medií a produktov si môžete prezrieť v našej online kalkulačke

V DIVARTe dávame fotografiám tretí rozmer.