Fine Art Print

_ K R Á S N E _ U M E N I E _

Fine Art Print je pomenovanie, ktoré sa v poslednej dobe ustálilo pre profesionálnu tlač :

Fine Art Print

fotografií

ilustrácii

obrazov

Fine Art Print, nazývaná tiež umelecká giclée tlač je spojenie tlače a papierov bez obsahu kyselín a atramentovej technológie a to do našich najväčších rozmerov 160 cm.

Je synonymom najvyššej kvality tlače, dlhodobej trvanlivosti a svetlostálosti výtlačkov.

Fine Art Print je spojenie umenia a remesla so špičkovou tlačovou technológiou, archívnymi atramentami a papierom z čisto prírodných materiálov. Takýto druh výstupu je určený pre tlače umelcov, fotografov, grafikov, návrhárov, ilustrátorov, archivárov a reštaurátorov. V našom štúdiu vo Zvolene sme špička fotografickej tlače v Banskobystrickom kraji a spolu s našimi fotografickými službami poskytujeme kompletný servis fotografických služieb.

Produkty

V Ponuke máme viacej druhov médií pre fine art tlač. Cena sa odvíja od kvality a hrúbky média. Samozrejmosťou sú rôzne povrchy médií. S našou tlačiarňou Epson SureColor SC-P20000 ponúkame bezkonkurenčnú kvalitu tlače a to až do formátu 160cm. Produkty sú nastavené s možnosťou nahrania vlastných obrázkov. K rozmerom 40×30 a 70×50 máme k dispozícií kvalitné biele drevené rámy.

10.7€

FOMEI Collection Baryta SILK 310. Pravý barytový papier pre farebnú a tónovanú fotografiu.

8.9€

Hlboko matný, nekyslý textúrovaný inkjet papier s podložkou zo 100% bavlny Prosím zvoľte

8.9€

Hladký FineArt papier pre špičkové umelecké reprodukcie Prosím zvoľte si rozmer a

7.6€

Fotografický polomatný inkjet papier prémiovej kvality a vysokej plošnej hmotnosti Prosím

5.4€

Hlboko matný prémiový fotopapier s extra prirodzeným podaním čiernej. Papier pre menej

Kvalita

Fotografie a grafiky tlačíme vždy v 100% kvalite. Médiá označené 4 krížikmi a vyššie sú top médiá vo fine art printovom priemysle, kde sa zaručuje svetlostálosť výtlačkov až 100 rokov.

Rozmery

Fine art print – tlač fotografií je do veľkej miery individuálna záležitosť. S druhom papiera, rozlíšením a rozmerom vám vieme poradiť. Ak sa Vám rozmery našich štandartných produktových rozmerov nehodia, je to už na osobnej konzultácii. Neváhajte nás preto kontaktovať na info@divart.sk alebo telefonicky na +421 911 125 904.

Tlačiareň Epson SureColor SC-P20000

Špička fotografickej atramentovej technológie.

Vďaka tejto profesionálnej tlačiarni dosahujeme vyššiu úroveň farebnej a čiernobielej tlače, dokonalú farebnú aj čiernobielu tlač,  najširší farebný rozsah a optimalizovanú čiernobielu tlač pre skvelé vyváženie sivej. Ponúkame nový štandard profesionálnych širokoformátových nátlačkov a tlače umeleckých materiálov.
Tlačíme na vysokokvalitné médiá v roliach a hárkoch pre ušľachtilú fotografickú tlač a reprodukciu umeleckých diel od spoločnosti FOMEI a Hahnemühle

Spojené produkty

Drevené obrazy, zarámované plátno …

10.8€

16€

6€

5.5€

1.8€

15€

15€

Click Rail

Vyskladajte si závesný systém podľa potreby

Fine Art Fotografia

Ak by vás hlbšie zaujímalo niečo o tomto kreatívnom odvetví, naša Mirka z Divartu napísala o tom výstižný blog.

ČÍTAŤ BLOG