Svadobné fotenie a video

Ponuka služieb / Cenník

...

Svadobné Fotenie

VÁŠ SVADOBNÝ DEŇ V TOM NAJKRAJŠOM SVETLE..

SVADOBNÉ BALÍČKY

Svadobný deň je vyvrcholením niekoľkých mesiacov dôkladného plánovania a príprav. Neoddeliteľnou súčasťou tohto dňa je aj svadobné fotenie, kvalitné fotografie vám celý život budú tieto chvíle pripomínať a vyvolávať príjemné spomienky na neopakovateľný moment. Je preto dôležité vybrať si fotografa a kameramana, ktorí zachytia tento deň podľa vašich predstáv. Pri plánovaní svadobného dňa treba naplánovať aj samotné fotenie a o podrobnostiach komunikovať s fotografom či kameramanom.

Sme profesionáli vo foto a video tvorbe a radi vás budeme sprevádzať vašim svadobným dňom. Na prvom stretnutí si podrobne prejdeme celý program a naplánujeme samotné fotenie tak, aby sme všetko v kľude stihli. Je dobre ak na stretnutie prídete s predstavou ako by mali fotky a video vyzerať. Z nášho portfólia môžete vidieť, aký štýl fotiek a videí robíme, akú atmosféru a emóciu budú mať samotné fotografie.

Či už máte malú svadbu, na ktorú pozývate len najbližšiu rodinu alebo plánujete zábavu do samého rána so stovkou hostí, pokryjeme všetky vaše požiadavky. V ponuke máme niekoľko balíčkov, ponúkame základný fotografický balíček, balíček rozšírený o krátke video či kompletný balík služieb, pri ktorom s vami budeme od rána do večera.

REZERVÁCIE NA ROK 2024 SÚ OTVORENÉ!

Svadobné fotenie nie je len štylizovaná portrétna fotka príp. spoločné fotky s rodinou. Ako fotografka aj kameraman s vami strávime celý deň, budeme vám nablízku v emocionálne silných momentoch. Práve takéto momenty tvoria svadobný príbeh. Príbeh vás dvoch, vašej lásky a všetkých, ktorý ju prišli v tento deň s vami osláviť. My budeme nablízku, aby sme tieto momenty zachytili, no pritom do nich nezasahovali. Aby zostali autentické a silné, presne tak, ako si ich budete pamätať.

PONUKA SVADOBNÝCH BALÍČKOV

1.Základný balíček

350€

  • svadobný portrét
  • fotenie v exteriéri alebo v interiéri v rozsahu do 2 hodín (je možné fotiť aj mimo svadobný deň)
  • svadobný portrét a obrad (fotografie svadobného portrétu, svadobného obradu, gratulácie a skupinové fotenie po skončení obradu)
  • cca 300 upravených fotografií na USB kľúči

2. Kompletný balíček

500€

  • svadobný portrét
  • fotenie v exteriéri alebo v štúdiu v rozsahu do 2 hodín (je možné fotiť aj mimo svadobný deň)
  • svadobný portrét a obrad (fotografie svadobného portrétu, svadobného obradu, gratulácie a skupinové fotenie po skončení obradu, priebeh zábavy, svadobný program do 00:00)
  • cca 800 starostlivo vybraných a upravených fotografií dodaných na USB kľúči

PO DOHODNUTÍ OBJEDNÁVKY JE POTREBNÉ ZAPLATIŤ 50% CENY SLUŽBY.

Fotografická tlač

Nech vaše spomienky nevyblednú…

Doplnkovou službou našej ponuky je vysokokvalitná fotografická tlač. Vytlačené fotografie podľa vášho výberu sú aj bonusovou súčasťou balíčkov. V prípade, že by ste mali záujem o viac tlačených fotografií alebo o fotografie v rôznych formátoch, ponúkame nasledujúce služby:

Vytlačené svadobné fotografie sú vhodné aj ako darček či už pre vás alebo vašich najbližších. Naša tlač vám zaručí farebnú aj svetelnú stálosť a tak vaše spomienky nevyblednú.

SVADOBNÁ GALÉRIA

Príbeh vašej lásky prerozprávaný cez fotografiu

Tím DIVART

Foto a video produkcia

Mirka Sliacka

Fotografka

Kontakt: +421903 410 626

sliacka@divart.sk

Martin Gajdošík

Kameraman

Kontakt: +421902 208 128