Svadobné fotenie a video

Ponuka služieb / Cenník

...

Svadobné Fotenie

VÁŠ SVADOBNÝ DEŇ V TOM NAJKRAJŠOM SVETLE..

SVADOBNÉ BALÍČKY

Svadobný deň je vyvrcholením niekoľkých mesiacov dôkladného plánovania a príprav. Neoddeliteľnou súčasťou tohto dňa je aj svadobné fotenie, kvalitné fotografie vám celý život budú tieto chvíle pripomínať a vyvolávať príjemné spomienky na neopakovateľný moment. Je preto dôležité vybrať si fotografa a kameramana, ktorí zachytia tento deň podľa vašich predstáv. Pri plánovaní svadobného dňa treba naplánovať aj samotné fotenie a o podrobnostiach komunikovať s fotografom či kameramanom.

Sme profesionáli vo foto a video tvorbe a radi vás budeme sprevádzať vašim svadobným dňom. Na prvom stretnutí si podrobne prejdeme celý program a naplánujeme samotné fotenie tak, aby sme všetko v kľude stihli. Je dobre ak na stretnutie prídete s predstavou ako by mali fotky a video vyzerať. Z nášho portfólia môžete vidieť, aký štýl fotiek a videí robíme, akú atmosféru a emóciu budú mať samotné fotografie.

Či už máte malú svadbu, na ktorú pozývate len najbližšiu rodinu alebo plánujete zábavu do samého rána so stovkou hostí, pokryjeme všetky vaše požiadavky. V ponuke máme niekoľko balíčkov, ponúkame základný fotografický balíček, balíček rozšírený o krátke video či kompletný balík služieb, pri ktorom s vami budeme od rána do večera.

REZERVÁCIE NA ROK 2024 SÚ OTVORENÉ!

PRÍBEH VAŠEJ LÁSKY PREROZPRÁVANÝ CEZ FOTOGRAFIU

SVADOBNÉ BALÍČKY

Svadobné fotenie nie je len štylizovaná portrétna fotka príp. spoločné fotky s rodinou. Ako fotografka aj kameraman s vami strávime celý deň, budeme vám nablízku v emocionálne silných momentoch. Práve takéto momenty tvoria svadobný príbeh. Príbeh vás dvoch, vašej lásky a všetkých, ktorý ju prišli v tento deň s vami osláviť. My budeme nablízku, aby sme tieto momenty zachytili, no pritom do nich nezasahovali. Aby zostali autentické a silné, presne tak, ako si ich budete pamätať.

Ponuka svadobných balíčkov

1.Základný balíček

350€

  • svadobný portrét
  • fotenie v exteriéri alebo v štúdiu v rozsahu do 2 hodín (je možné fotiť aj mimo svadobný deň)
  • svadobný portrét a obrad (fotografie svadobného portrétu, svadobného obradu, gratulácie a skupinové fotenie po skončení obradu)
  • cca 300 upravených fotografií na USB kľúči
  • BONUS: 50ks tlačených fotografií podľa vlastného výberu v krabičke s potlačou v rozmere 10x15cm

2. Kompletný balíček

600€

  • svadobný portrét
  • fotenie v exteriéri alebo v štúdiu v rozsahu do 2 hodín (je možné fotiť aj mimo svadobný deň)
  • svadobný portrét a obrad (fotografie svadobného portrétu, svadobného obradu, gratulácie a skupinové fotenie po skončení obradu, priebeh zábavy, svadobný program do 00:00)
  • cca 800 starostlivo vybraných a upravených fotografií dodaných na USB kľúči
  • BONUS: 100ks tlačených fotografií podľa vlastného výberu v krabičke s potlačou v rozmere 10x15cm

PO DOHODNUTÍ OBJEDNÁVKY JE POTREBNÉ ZAPLATIŤ 50% CENY SLUŽBY.

Fotografická tlač

Nech vaše spomienky nevyblednú…

Doplnkovou službou našej ponuky je vysokokvalitná fotografická tlač. Vytlačené fotografie podľa vášho výberu sú aj bonusovou súčasťou balíčkov. V prípade, že by ste mali záujem o viac tlačených fotografií alebo o fotografie v rôznych formátoch, ponúkame nasledujúce služby:

Vytlačené svadobné fotografie sú vhodné aj ako darček či už pre vás alebo vašich najbližších. Naša tlač vám zaručí farebnú aj svetelnú stálosť a tak vaše spomienky nevyblednú.

Tím DIVART

Foto a video produkcia

Mirka Sliacka

Fotografka

Kontakt: +421903 410 626

sliacka@divart.sk

Martin Gajdošík

Kameraman

Kontakt: +421902 208 128