photography

ateliérové fotenie

– kvalitné štúdiové fotografie

– klasické portrétové fotenie

– fotenie rodín, detí, či vašich domácich miláčikov

-profesionálny retuš a postprodukciu

MÓDNA FOTOGRAFIA

– použitie rôznorodých techník

– fotografovanie v interiéri alebo exteriéri

– prebereme Váš cieľ a vaše potreby

– použijeme naše vedomosti a dovednosti

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

– produkty na shop

– pre reklamný priemysel

– pre grafikov

Portréty

Portrétne fotenie

Osobné portfólio

Párové a single fotografie

SVADBY

RODINNÉ A

SPOLOČENSKÉ UDALOSTI

zdokumentujeme Váš najkrajší deň od rána do rána.

zabezpečíme portrétne fotografie aj video.

FOOD /

GASTRO

fotografie jedla

kulinárske špeciality

Koncerty

Hudobné a iné

Vystúpenia

Zachytíme atmosféru

Prilákame k Vám ľudí

spravíme záznam z vystúpenia

Mirka Sliacka

Som fotografka a svojej profesii sa venujem s vášňou a veľkou chuťou. Začínala som hobby fotkou zvečňujúc svoju realitu do spomienok. Ako to na začiatku býva, skúšala som viacero fotografických žánrov, a ako ten, ktorý mi sedí a baví ma najviac sa ukázala práve portrétová fotografia.  V mojom portfóliu nájdete prevažne single portréty, beauty, ale aj fashion fotky. Vo fotografií mám rada prirodzenosť a snažím sa zachytiť osobnosť človeka, to čo je na ňom zaujímavé a príťažlivé. Zastávam názor, že každý môže na fotke vyzerať ako model či modelka. Pri fotení sa snažím vytvoriť príjemnú atmosféru tak, aby sme si to ja aj model/ka užili.

Okrem ľudí rada nafotím aj produkty tvorivých rúk na e-shop či do kníh.  Vo voľnom čase fotím prírodu, hlavne detaily, ktoré často unikajú ľudskej pozornosti.

Henrich Juhasz

Nemám vyhradený štýl, Vo fotografii sa zameriavam  na detaily idúce až do makra a snažím sa ich zachytávať a spracúvať zaujímavým spôsobom. V mojej tvorbe sa nájde aj príroda, športová fotografia ale aj portréty. Rád sa s fotkami vyhrám postprodukčne. V Divarte sa zaoberám hlavne tvorbou viedea.

Martin Rybos

Som dvorný kóder a fine art tlačiar divartu. Hudobník od kosti.  Venujem sa kompozícii, nahrávaniu a produkovaniu alternatívnych žánrov ako aj hudobnej produkcii pre reklamný priemysel . Moje programovacie jazyky sú HTML, Javascript, PHP, MySQL, CSS, SCSS. Vlastná  produkcia Egosurfer.  Produkcia a hosťovanie Reconcern. Dlhoročná spolupráca Ear Dum Kru. Frontman COMP&NEROS.

Martin Gajdošík

Rád sa kreatívne realizujem a tvorba je pre mňa korením života. Venujem sa prevažne videotvorbe. Natáčanie videí ma naučilo, že je to veľa o príprave, komunikácii s ľuďmi a vynaliezavosti priamo na mieste. Či už som pracoval ako dokumentarista alebo pri práci na hudobných klipoch a tvorbe reklám, tak ma vždy tieto veci fascinujú a nesmierne bavia. Samozrejme, točenie videí ma blízko k fotografii a tak som si postupom času aj v nej našiel zaľúbenie.

Ivan Derka

Len veci robené so skutočnou vášňou sa stávajú výnimočnými. Mojou vášňou je fotografia. Na cestách po mestách Európy a Maroka som si vytvoril vzťah k  zachytávaniu neopakovateľných a nearanžovaných momentov, ktoré sa už nikdy nezopakujú – k street fotografii. Takéto výnimočné a neopakovateľné momenty rád zaznamenávam aj ako svadobný a event fotograf.
V centre môjho záujmu vo fotografii sú prevažne ľudia a tak si ku mne prirodzene našla cestu aj portrétna fotografia, kde rád zachytávam človeka v širšom kontexte prostredia, ktoré ho obklopuje. Rád vyhľadávam netradičnosť, pričom najradšej pracujem s prirodzeným svetlom a v exteriéroch, avšak nebránim sa ani štúdiovej fotografii. Mám rád, keď sa vo fotografii viac skrýva, ako odhaľuje.