Fotoslužby tlač fotografií Zvolen

Všetci máme v telefónoch, digitálnych fotoaparátoch alebo na online diskoch toľko fotiek, že sa na ne ani nepozeráme. Pri zhmotnených fotografiách sa vynoria vaše spomienky a dostanú do rúk v podobe fotiek na vysokokvalitných papieroch rôznych druhov.

Ponúkame jednoduchú formu tlače fotografií pomocou našich online foto produktov. Stačí nahrať svoju digitálnu fotografiu, vybrať médium a veľkosť a môžete pridať či nepridať biely okraj – paspartu. už to nemôže byť jednoduchšie.

Tlač fotografií priamo z telefónu je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým! S toľkými formami produktov a vysokokvalitnými spôsobmi tlače fotografií online už nikdy nebudete musieť zabudnúť na svoje obľúbené momenty.

Tlač fotografií vykonávame formou Fine Art Print a sme na to hrdí. Je to špičková tlačová technológia archívnymi atramentami a papierom z čisto prírodných materiálov. Tlač touto formou nenájdete v bežnom fotolabe či komerčných kopírovacích obchodoch kde cena zohráva hlavnú úlohu.

Ak si zvolíte produkty fine art print vyššej gramáže 230 gramov, vaše ftografie či grafiky sa vám nikdy nezvlnia ich dlhodobá trvanlivosť a svetlostálosť výtlačkov je garantovaná.