Objednať hneď

DO OBCHODU...

Závesný systém na obrazy Click rail

CLICK

RAIL

moderný závesný systém pre Vaše obrazy

GALÉRIA
DOMA

Ak hľadáte decentný a ľahko prispôsobiteľný záves pre vaše obrazy, závesný systém click rail je práve to čo hľadáte.

Click rail je flexibilný systém pre zavesenie obrazu. Rýchla montáž pomocou závesných úchytov do ktorých lištu click rail jednoducho zacvaknete. Na dvoch metroch lišty takto zavesíte podľa veľkosti aj 12 obrazov a galériu si dokážete veľmi rýchlo vyskladať.
Lišta click rail môže byť namontovaná v jednej rovine k stropu a môze byť natretá v rovnakej farbe ako stena alebo strop. Tým sa stane takmer neviditeľnou. Lištu je možné skracovať pomocou listovej pílky. V ponuke máme lištu bielu – pretierateľnú a to do nosnosti 30kg a 50kg.
Vďaka závesným lankám z ocele alebo priehľadným pernolovým, ktoré zasuniete do lišty je aj samotná inštalácia obrazov na click rail veľmi jednoduchá.
K dispozícii sú rôzne háčiky v závislosti od hmotnosti umeleckého alebo fotografického rámu, ktorý chcete zavesiť na stenu.

 

NAŠA
PONUKA

Chceli by ste mať Váš závesný systém click rail rýchlo doma ? Pomôžeme vám. Objednajte si u nás lišty, lanká a závesné háčiky a my sa postaráme o ostatné. Ostatné komponenty ktoré budete potrebovať dostanete na mieru v cene vášho nákupu .
Ak si neviete dať rady, napíšte nám na

CENOVÁ
KALKULÁCIA

Skrášlite si domov a vytvorte si vašu osobnú galériu pomocou závesného systému Click Rail .

Lišta Click Rail 2m → 14.30 €

Závesné lanko 2m + twister 3ks → 11.70 €

Mini hák 9ks → 14.40 €

Ostatné komponenty → 0,00 €

Spolu → 40.40 €

MONTÁŽ

Montáž zavesného systému click rail je naozaj jednoduchá. Ukazuje to aj video v tomto linku. Ak by ste si predsa nevedeli dať rady, urobíme to za vás. Do poznámky pri nákupe uveďte, mám záujem o montáž. My vás budeme kontaktovať.

VÝHODY CLICK RAIL

Flexibilný

rýchle a ľahké zavesenie a presunúvanie nástenných dekorácií

Jednoduchá montáž

Montáž k stropu pomocou click rail úchytov.

Jednoduché použitie

Pohyb a transformácia bez poškodenia steny

Silné a spoľahlivé

Pre Vaše obrazy a iné dekorácie

PRODUKTY CLICK RAIL

 

Lišty click rail →

 

 

Závesné lanká →

 

 

Závesné háky →

 

 

40.4€

Kvalitná biela pretierateľná hliníková lišta Click rail 2m- vodiaca koľajnica – 1ks Závesné lanko 2m + twister – 3ks Mini hák 4kg – 9ks Spojovací materiál a komponenty v cene.

1.8€

Kvalitný závesný hák pre Click rail – závesný systém. Max. zaťaženie do 4 kg. Ďalej budete potrebovať: Závesné lanká

3.9€

Závesné lanko 2m + twister (posuvný jazdec) do lišty Click rail. Zaisťuje ľahké uchytenie v lište s možnosťou jednoduchého vytiahnutia aj zo stredu lišty. V ponuke perlonové (priehľadné) lanká. Ďalej budete potrebovať:

15.3€

Kvalitná biela pretierateľná hliníková lišta 2 metrová – Click rail – vodiaca koľajnica. Spojovací materiál a komponenty v cene. Ďalej budete potrebovať: