Vznikol DIVART !!!

  •  

     

     

    DIVART (AKO? PREČO? NAČO? )

     

  1. 1


DIVOTVORNÉ UMENIE

Ako tvoríme..

Dívame sa, pozorujeme, tvoríme a žijeme. Žijeme tvorbou. Divokosť duše a srdca, v ktorom sídli, jej nespútanosť, sloboda a odhodlanosť sa odzrkadľujú v našich obrazoch. Každý v nich môže nájsť kúsok seba. Každý z nás môže byť umelcom – tvorcom a hľadačom krásy.  

Umenie je forma maximálneho bytia človeka. Je individuálnym prejavom kreatívnej schopnosti duše – jedna z foriem osvojovania si sveta človekom. Svet DIVARTu je svetom obrazu, fotografií a webu. Vnášame do neho pocity, silné emócie, krehkosť, kontrasty, neopakovateľnosť a krásu (temnú aj svetlú).

Prečo DIVART

DIVART je pre nás možnosť ako vdýchnuť  fotkám, obrazom a vašim webovým stránkam život. V digitálnej dobe, keď je takmer všetko uložené len vo forme jednotiek a núl, držať v rukách vlastné dielo nám dáva pocit slobody. Fotka nie je fotografiou kým sa nevytlačí a kým nedostane hlbší zmysel  samotnou svojou existenciou. 

Našim cieľom je ponúkať vám umelecké diela, ktoré zútulnia vaše domovy. Priniesť umenie bližšie k ľuďom, bližšie k vám, hlbšie do vašich životov. U nás môžete aj vy zvečniť svoje diela. Prinášame vám originálne fotografie, tvorbu založenú na kvalite, nie kvantite. Dokážeme vašim priestorom vdýchnuť nový život prostredníctvom našich/vašich fotiek a vysokokvalitnej technológie tlače. Každá jedna fotografia nesie v sebe príbeh.

Prežite ho s nami.

NAŠE ZAMERANIE JE PESTRÉ

Fotografia

V oblasti fotografie sa venujeme špičkovej tlači tzv.  Fine art, používame exkluzívny papier galerijnej kvality, výrobe  a spracovaniu fotografií, a samotnému foteniu. Chceme tvoriť, spájať komunitu umelcov, vystavovať fotografie známych aj menej známych autorov. Tešíme sa na všetkých , ktorým je fotografia blízka.

v sekcii FINE ART 

OBRAZY

 Práca šľachtí a my v našej práci vidíme niečo, čo vizuálne poteší v každom priestore. Máme v ponuke niekoľko prevedení vlastnoručnej, aj priemyselnej výroby. Tlačíme tapety a kašírujeme ich na dosky. Rámujeme plátno . Ponúkame exkluzívne kovové aj drevené rámy.  

Prezrite si aj naše produkty v sekcii PRODUKTY

WEB DESIGN

Stránka DIVART  je ukážkou najnovších programátorských techník a postupov, kde si môžete všimnúť , že programovanie nie je len statickou záležitosťou. V dnešnej dobe  programovaním dokážete skutočné veci. Animovať farby , krivky, obrázky, vykreslovať grafiku a v spojení s fotografiou sa tak ponúka ideálna kombinácia pre kreatívnu tvorbu. Na stránke DIVART sa budeme venovať programovaniu a vychytávkam s ním spojených. 

sekcia WEB DESIGN

BRANDING

Branding je pre nás taktiež forma umenia. Je to dôležitá forma zviditeľnenia spoločnosti. Kvalitne vytvorený branding je dnes už neodmysliteľnou súčasťou web marketingu. Ucelené pôsobenie Vašej značky,  vzájomne prepojené s myšlienkou vášho podnikania a vizuálom firemných priestorov je zásadné pre úspech spoločnosti. Vizuál predáva. Máme dlhororočné skúsenosti s lepením rezaných aj tlačených fólií alebo tapiet. Zverte sa do rúk odborníkov a my vám vytvoríme branding na mieru. 

sekcia BRANDING

PRACUJEME PRECÍZNE A S CITOM

Navštíviť stráku

logo_na_fakt