Obrazy

Ponúkame vám originálne fotografie na dreve, plátne, papiery či ako už vyrobené autorské diela. Všetko sú to diela profesionálnych aj amatérskych fotografov, kde každý jeden kúsok je výpoveďou....

 

TVORÍME V DETAILE

Zakladáme si na originalite námetu a kvalite zpracovania. V ponuke máme rôzne prevedenia tak ako aj rôzne možnosti nákupu. V kreativite sa medze nekladú a shop na drevo a na plátno ponúka možnosť vytvorenia vlastného námetu, citátu. Taktiež predávame už vyhotovené diela ktoré čakajú len na Vás a potešia hlavne samotných autorov diel s ktorými spolupracujeme. V galérii zozbieravame databázu fotografií , kde si môžete každú fotografiu objednať ako výtlačok v rôznych rozmeroch a typoch médií. Novinkou v divarte sú originálne graficky spracované záložky s výstižným citátom.

Ak by ste mali záujem o iný formát produktu, prípadne záujem o vyhotovenie iného druhu tovaru (digitálne médium, tapetu), neváhajte nás kontaktovať .

info@divart.sk 

V Divarte zastrešujeme umelcov a ponúkame ich diela. V galérii sa môžete pokochať kusom ich práce a taktiež sa o nich niečo dozvedieť.

Je to náš vlastnoručne vyrábaný produkt, ktorý sa osvedčil vďaka jeho naturálnemu vzhľadu. Je to zaoblená topoľová preglejka hrúbky 12mm. Materiál, na ktorom je fotografia vytlačená, je potlačiteľná papierová tapeta so zaujímavou štruktúrou a výbornou sýtosťou farieb ktorá sa s podkladovým drevom veľmi pekne dopĺňa.
Možnosť objednať v štyroch základných dĺžkach.

Klasické plátno s podložkou zo 100% bavlny, hmotnosťou 340 g/m2. Má vysokú odolnosť proti vyblednutiu, tlačené vo vysokom rozlíšení, napnuté na galerijnom ráme zo smrekového dreva. Jedinečný vďaka prirodzenej štruktúre povrchu plátna, ktoré dodáva dielu umelecký charakter. V ponuke máme lesklé aj matné plátno značky FOMEI.
Možnosť objednať v rôznej šírke a dĺžke. 

Niektoré umelecké diela u nás v Divarte zakotvili a sú predajné. Sú to originálne maľby, kresby, fotografie s autorskou hodnotou

Novinkou v divarte sú originálne graficky spracované záložky inšpirované autorskými fotografiami s výstižným citátom.
Garantujeme, že s touto záložkou nezabudnete kde ste prestali čítať.

Naše obrazy niesú len obrazy na stenu. Sú to umelecké diela fotografov, vždy z vlastným príbehom , pocitom a charakterom. V kažkom snímku je zachytená cesta tvorcu, dokonalý moment pôsobenia svetla v istej životnej chvíli.