kliknutím na konkrétny štýl ho vložíte do obrázku. Ak by ste si priali štýl textu zmeniť za iný stlačte prosím najprv červené tlačítko zrušiť. ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemnú zábavu s našou online aplikáciou.

Tvoríme v detailoch

Toto je nápoveda k našej online aplikácii s názvom NA DREVO , kde si môžete popozerať, navrhnúť alebo stiahnuť vytvorený obrázok.Pozrite si video nápovedu:


Často kladené otázky :


Ako vložiť obrázok z galérie ?


Do galérie sa dostanete po kliknutí na prvú ikonu plus . Po kliknutí na obrázok v galérii sa dostanete späť na uvodnú stranu.


Ako pridať text do obrázka ?


Text do obrázka pridáte v písaním textu do poľa pre písanie nad ikonkami. Napíšte text do poľa a stlačte druhú ikonu . Ak si prajete zmeniť v písaný text, kliknite do poľa pre písanie, prepíšte text a stlačte opätovne druhú ikonu Ak si prajete vymazať vložený text, vstúpte do poľa pre písanie a vymažte ho. Stlačte .S textom je možné po obrázku pohybovať a zvoliť tým vhodné umiestnenie. Urobíte to pridržaním konkrétneho textu a stlačením tlačítka na myši. V prípade mobilného zariadenia túto funkciu prevediete prstom


Ako zmeniť štýl (fontu) textu ?


V našej aplikácii máte na výber v písania malých znakov, VEĽKÝCH ZNAKOV a ikoniek. S každým z nich dokážete robiť rovnaké funkcie nezávisle.(hýbanie s textom po obrázku a všetky ostatné funkcie. Slúži na to tretia ikona .V píšte text malých písmen, stlačte šípku pre vloženie textu. Stlačte tretiu ikonku . Text na v písanie ostane prázdny a môžete v písať ďalší text Veľkých písmen. Stlačte šípku pre vloženie textu. Text sa objaví na obrázku. Ak si prajete vložiť ikony, stlačte opätovne tretiu ikonu. Ak si neviete dať rady, ktorá ikona je pod ktorým písmenom, Zoznam ikoniek sa nachádza na tejto stránke. Scrollujte (posúvajte sa)nižšie.


Čo ďalšie ikony ?


V kreativite sa meze nekladú. Nie je dúfam potrebné podrobne opisovať všetky ikony. Stačí sa hrať a na všetko prídete.


Popis ikoniek:


Pridať obrázok z galérie (alebo svoj)


Vložiť text k úprave ( zadajte text do poľa nad ikonkami a stlačte. S jednotlivými textami a ikonkami je možné hýbať pridržaním textu myškou alebo prstom.)


Výber malých, veľkých písmen alebo ikoniek


Výber farby


Zvačšiť - Zmenšiť text - ikonky


Zúžiť - roztiahnuť text - ikonky vertikálne


Zúžiť - roztiahnuť text - ikonky horizontálne


Zarovnanie textu - ikoniek


Rotácia textu - ikoniek


Všetko čo potrebujete vedieť o našej aplikácii


Tlačíko pre stiahnutie obrázka aj s Vaším návrhomZoznam ikoniek

a

a

b

b

c

c

d

d

e

e

f

f

g

g

h

h

i

i

j

j

k

k

l

l

m

m

n

n

o

o

p

p

q

q

r

r

s

s

t

t

u

u

w

w

v

v

x

x

y

y

z

zA

A

B

B

C

C

D

D

E

E

F

F

G

G

H

H

I

I

J

J

K

K

L

L

M

M

O

O

P

P

Q

Q

R

R

S

S

T

T

U

U

W

W

V

V

X

XPRODUKT: Tapeta Na Drevo

Načítavam Obrázok

Doprava:*


Osobný odber


Slovenská pošta ( 3.60 eur)


Spôsob platby : Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite číslo objednávky doručenej na Váš email. Tovar bude odoslaný po prijatí platby na náš účet.


IBAN: SK72 8360 5207 0042 0610 6570

Zrušiť